وایتنینگ

وایتنینگ

وایتنینگ : تیرگی و سیاه شدن ناحیه تناسلی یکی از شایع ترین مشکلاتی است که خانم ها از آن شکایت داشته و برای برطرف نمودن آن به پزشکان و کلینیک های زیبایی مراجعه می نمایند.

با آغاز دوران بلوغ هورمون ها دستخوش تغییراتی می شوند که به موجب این تغییرات نه تنها موهای زائد در ناحیه تناسلی رشد می نمایند که رنگ این ناحیه شروع به تغییر کرده، رو به تیرگی رفته و سیاه می شود که امری ناخوشایند برای بیشتر خانم ها بوده و موجب ایجاد مشکل در رابطه زناشویی خواهد شد.

 

وایتنینگ

 

دلایل تیره شدن ناحیه تناسلی زنان

عوامل بسیاری در تیرگی ناحیه واژن موثر هستند که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از ژیلت و تیغ: استفاده از تیغ و ژیلت به طور مداوم برای اصلاح موهای زائد نه تنها رنگ ناحیه تناسلی را تیره می کند که به پوست این ناحیه نیز آسیب جدی وارد می کند.
  • استفاده از لباس زیر نامناسب: برخی از خانم ها عادت به استفاده و پوشیدن لباس های زیر جذب و تنگ دارند که این امر اصطکاک را افزایش داده و زمینه ساز رشد میکروب در ناحیه تناسلی می شوند و با گذشت زمان رنگ این ناحیه را تیره تر خواهد کرد.

افراد باید بدانند که پوشیدن لباس های زیری که پایه جنس آن ها از نفت بوده و همچنین لباس های زیر تیره رنگ در سیاه شدن ناحیه تناسلی موثر بوده و بهتر است لباس زیرهایی از جنس نخ به تن کنند.

  • خشک کردن نادرست لباس زیر: افراد به هیچ عنوان نباید از فضای مرطوب حمام برای خشک کردن لباس های زیرشان استفاده کنند زیرا این کار موجب افزایش احتمال بروز عفونت در افراد شده و در تیرگی ناحیه تناسلی نیز نقش بسزایی دارد.

قرار دادن لباس های زیر تحت نور خورشید بهترین روش برای خشک نمودن آن ها است.

  • مسائل ارثی: مسائل ارثی و ژنتیک را می توان به عنوان یکی از مهم ترین عوامل موثر در تیرگی ناحیه تناسلی نام برد که برای جلوگیری از آن روشی وجود ندارد.
  • کارکرد نادرست تیروئید: کم کاری و پرکاری تیروئید و به طور کلی وجود هرگونه مشکل و اختلال در عمکلرد صحیح تیروئید در تیره شدن پوست تاثیر دارد.

همچنین بهتر است بدانید که تولید بیش از اندازه ملانین از دیگر عوامل موثر در تیرگی و سیاهی ناحیه تناسلی می باشد.

وایتنینگ یا رفع تیرگی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

استفاده از لیزر مونالیزا تاچ ایمن ترین، موثرترین و بهترین روش موجود به منظور رفع سیاهی و روشن کردن ناحیه تناسلی است.

در این دستگاه از تاباندن لیزر co2 به شکل پالس های بسیار کوچک به سطح و عمق واژن و به منظور تحریم مخاط و بافت واژن بهره گرفته می شود.

 

پاسخ

تماس با ما