مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن با لیزر

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن : سفید کردن واژن یکی از دغدغه های اصلی خانم هایی است که بنا به دلایل مختلفی همچون افزایش سن رنگ واژن آن ها تیره شده و به همین دلیل اعتماد به نفسشان کاهش یافته است. لیزر مونالیزا تاچ تکنولوژی نوین و بسیار کارآمدی است که در مرکز درمانی و زیبایی لیزر زنان اهواز از آن برای رفع مشکل تیرگی و جوانسازی ناحیه تناسلی بهره گرفته می شود.

برای دستیابی به بهترین نتیجه از هر روش درمانی، زیبایی و جراحی لازم است تا افراد بعد از انجام آن ها یکسری نکات و دستورالعمل ها را به دقت رعایت نموده و انجام دهند؛ با رعایت مراقبت های بعد از وایتنینگ یا سفید کردن واژن نه تنها به نتایج مطلوب تری از این روش دست پیدا کرده بلکه احتمال بروز عارضه ناشی از آن را نیز به صفر می رسانید در ادامه به تعدادی از مهم ترین این نکات اشاره نموده ایم.

 

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

 

مراقبت هاي بعد از سفيد کردن واژن چيست؟

  • ناحیه تناسلی خود را بعد از روشن سازی واژن با لیزر خشک و پاکیزه نگه دارید.
  • چنانچه پزشک برای جلوگیری از بروز عفونت آنتی بیوتیک موضعی یا خوراکی برای تان تجویز کرده بود آن ها را سر وقت مصرف نمایید.
  • بروز مقداری درد، سوزش و التهاب به مدت یک هفته بعد از انجام این روش طبیعی بوده و افراد برای مقابله با این عوارض می توانند از کرم های موضعی تجویز شده توسط پزشک بهره بگیرند.
  • توصیه اغلب پزشکان به بیماران این است که به مدت 10 روز از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های سخت خودداری نمایند.
  • بهتر است افراد به مدت 2 روز بعد از وایتنینگ از برقراری رابطه جنسی خودداری کنند.
  • به هیچ عنوان از لباس های پلاستیکی و تنگ استفاده نکنید.

برای دستیابی به بهترین نتایج و بهبودی کامل تا زمانی که ممکن است از بهداشتی و تمیز بودن ناحیه تناسلی خود اطمینان حاصل نمایید.​

پاسخ

تماس با ما