لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز  : یکی از انواع عمل های زیبایی مربوط به خانم ها لابیاپلاستی است که با بهبود بخشیدن به لبه های داخلی واژن (لابیای مینور) انجام می شود.

تمایل به کاهش اندازه یا طول لبه داخلی واژن، ازجمله خواسته هایی است که بیشتر خانم ها متقاضی انجام آن هستند.

فارغ از بحث زیبایی، بزرگ بودن لبه های مینور واژن بر روی روند فعالیت خانم ها نیز تاثیر منفی می گذارد.

با وجود اینکه تاکنون اندازه نرمالی از نظر پزشکی برای شکل واژن تعریف نشده اما ایده آل ترین حالت برای بیشتر خانوم ها این است که لبه داخلی واژن از آن بیرون نزده باشد؛ به این صورت که در سرپا ایستادن فرد لبه های ماژور واژن ، لبه های کوچک و مینور را بپوشاند.

 

لابیاپلاستی در اهواز

 

چرا زنان به دنبال عمل زیبایی واژن هستند؟

در طی سال های اخیر تقاضای خانم ها برای انجام عمل زیبایی واژن افزایش یافته است. داشتن ناحیه تناسلی با ظاهری زیباتر، هدف بیشتر خانم ها از انجام لابیاپلاستی می باشد.

ناراحتی در لباس پوشیدن، تمرینات ورزشی یا مشکلات حاد در رابطه جنسی از جمله مشکلاتی می باشد که متقاضیان این عمل را افزایش داده است.

فردی که لبه های لابیا مینور بزرگ دارد نه تنها دچار درد می شود که ممکن است به دلیل مشکلات ظاهری خجالت کشیده و اعتماد به نفسش کاهش یابد.

همچنین بزرگ بودن لابیا مینور باعث می شود که ترشحات به خوبی نتوانند از واژن بیرون رفته و همین امر موجب افزایش خطر ابتلا به عفونت های واژینال می گردد.

بنابراین می توان گفت که چه از لحاظ جنسی و چه از لحاظ جسمی و سلامتی لابیاپلاستی موجب ایجاد احساس بهتری در خانم های شده و به این ترتیب کیفیت زندگیشان بهبود خواهد یافت.

دلایل اصلی که خانم ها به انجام جراحی زیبایی واژن اقدام می کنند عبارتند از:

  • درد در حین رابطه زناشویی
  • ناراحتی یا درد در حین فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری
  • احساس کشیدگی، سوزش و سایش لبه های مینور در هنگام ورزش
  • داشتن ظاهری زیبا در ناحیه تناسلی
  • تیره بودن و سیاهی لبه های مینور واژن
  • عدم خروج ترشحات از واژن به علت سایز بزرگ لبه های واژن و مبتلا شدن به عفونت های مکرر واژینال
  • ناراحتی در زمان پوشیدن لباس های تنگ مثل شلوارهای چسبان
  • کم بودن تحریک کلیتوریس به دلیل پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
  • اصلاح عدم تقارن ظاهری واژن

 

لابیاپلاستی در اهواز

 

لابیاپلاستی در اهواز با لیزر

بهره گیری از لیزر مونالیزا تاچ یکی از نوین ترین روش هایی است که برای زیبایی ناحیه تناسلی به کار می رود.

نتیجه عمل در این روش به دلیل دقت بالای لیزر به مراتب بهتر و زیباتر خواهد بود، همچنین عوارض ناشی از آن کمتر بوده و نیاز به رعایت مراقبت های خاص قبل و بعد عمل ندارد.

سن مناسب عمل لابیاپلاستی

این سوال که انجام عمل لابیاپلاستی در چه سنی مناسب است ؟ از شایع ترین پرسش هایی است که عمدتا بانوان علاقمند به این عمل جراحی با آن روبرو هستند.

انجام عمل لابیاپلاستی ، مستلزم تکامل رشد جسمانی و نیز بلوغ جنسی می باشد ؛ اما از آن جا که رشد لابیاها با پایان بلوغ جنسی ، خاتمه می یابد و زمان اتمام بلوغ در همه خانم ها یکسان نیست ، قاعدتا نمی توان سن معینی را برای انجام آن مشخص کرد.

اما به طور کلی توصیه می شود در بازه سنی 50- 20 سال ؛ نسبت به انجام این عمل جراحی ، مبادرت گردد.

آیا امکان انجام همزمان عمل لابیاپلاستی با زایمان وجود دارد ؟

خیر ؛ همانطور که می دانید عمل لابیاپلاستی از اعمال زیبایی زنان محسوب شده و از این رو جزو جراحی های فوریتی نمی باشد ، بنابراین پزشکان و جراحان متخصص حوزه زنان توصیه می کنند در صورتی که تصمیم به انجام لابیاپلاستی دارید ؛ زمان انجام آن را تا 2 ماه پس از زایمان ، به تعویق بیاندازید.

 

لابیاپلاستی در اهواز

 

آیا عمل لابیاپلاستی برای دختران مجرد امکان پذیر است ؟

بله ؛ با توجه به این که عمل لابیاپلاستی بر روی بخش خارجی اندام تناسلی ، متمرکز است ؛ در طول انجام آن هیچ گونه آسیبی به بخش داخلی واژن وارد نخواهد شد ؛ لذا انجام آن برای دختر خانم های باکره نیز بلامانع است.

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی از مواردی است که غالبا ذهن خانم هایی که تصمیم به انجام این جراحی دارند را درگیر می کند.

تا جایی که برخی از بانوان ؛ بدون مد نظر قرار دادن توانمندی و مهارت جراح و متخصص زنان ، صرفا در پی یافتن پزشکی می باشند که عمل لابیاپلاستی را با حداقل هزینه برای آنان انجام دهد.

در نتیجه شاهد آن هستیم که این دسته از خانم ها غالبا به دلیل عدم انتخاب صحیح جراح زنان ، نه تنها به نتایج مطلوبی از عمل لابیاپلاستی دست نخواهند یافت ؛ بلکه متاسفانه در موارد متعددی در معرض عوارض این جراحی قرار گرفته و ناچار به انجام جراحی مجدد و بالاطبع ، پرداخت هزینه های قابل توجهی می گردند.

به طور کلی هزینه عمل لابیاپلاستی ، تحت تاثیر پارامترهای مختلفی قرار دارد و همچنین تعیین هزینه دقیق آن ، نیازمند معاینه بیمار توسط جراح و متخصص زنان می باشد ؛ از این رو قبل از معاینات لازم ، نمی توان هزینه قطعی این عمل جراحی را معین کرد.

ضمنا توجه داشته باشید در برخی افراد به دلیل وجود پوست اضافی در ناحیه کلیتوریس ، نیاز است که در حین عمل لابیاپلاستی در اهواز ؛ همراه با کوچک کردن لابیاها ، پوسته یا چین های اضافی کلیتوریس نیز برداشته شوند ؛ طبیعتا در چنین مواردی هزینه عمل لابیاپلاستی افزایش خواهد یافت.

نظرات بسته شده است.

تماس با ما