سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن که به آن وایتنینگ نیز گفته می شود برخلاف تصور عموم به معنی سفید سازی واژن نبوده و به معنی برطرف کردن تیرگی واژن و ناحیه ژنیتال می باشد، به همین علت افرادی که به طور مادرزادی دارای پوست سبزه هستند نباید از این روش توقع سفید کردن پوست ناحیه شرمگاهی را داشته باشند.

از همین رو انجام این روش هیچ نتیجه ای در رفع مشکل خانم هایی که مشکلات تیرگی پوست شان ژنتیکی است ندارد.

افرادی که پوست واژن شان به دلایل مختلف تیره شده و به مشکلات هورمونی دچار هستند می بایست ابتدا نسبت به رفع مسائل هورمونی اقدام نموده و سپس برای درمان تیرگی پوست ناحیه ژنیتال اقدام نمایند در غیر اینصورت روش های سفید کردن واژن برای آن ها موثر نخواهد بود.

 

سفید کردن واژن

 

نحوه سفید کردن واژن

روش های گوناگونی برا سفید کردن ناحیه تناسلی وجود دارد که انتخاب روش مورد نظر به تقاضای بیمار و شدت مشکل موجود در او دارد، در ذیل تعدادی از این روش ها را برای تان آورده ایم:

دستگاه لیزر مونالیزا تاچ :

این دستگاه در حال حاضر از بهترین و کارآمدترین دستگاه های موجود برای روشن سازی واژن است که در همه کلینیک ها نیز یافت نمی شود. این روش به طور کاملاً غیرتهاجمی و با استفاده از لیزر CO2 موجب لایه برداری پوست نواحی تیره شده و پوست را به ترمیم خود وادار می کند به همین دلیل پوست بعد از اتمام جلسات روشن خواهد شد.

کرم :

پماد ها و کرم های زیادی در بازار با ادعای روشن سازی واژن وجود دارند، باید بگوییم که ادعای برطرف کردن تیرگی با کرم یا پماد دروغ بوده یا تیرگی بعد از مدت زمان کوتاهی باز خواهد گشت. استفاده از کرم ها تنها همراه با لیزر درمانی و به منظور افزایش تاثیر لیزر تجویز می شوند.

 

سفید کردن واژن

 

روش های طبیعی :

استفاده از روش های طبیعی بیشتر در پیشگیری از تیرگی و کمتر شدن آن تاثیر داشته و موجب رفع سیاهی به طور کامل نمی شوند. همچنین مدت زمان تاثیرگذاری این روش ها آنقدر زیاد است که فرد به انجام روش های دیگر روی می آورد.

کربوکسی تراپی :

روش کربوکسی تراپی موجب افزایش خونرسانی به ناحیه واژن شده و به این ترتیب فاکتورهای ترمیم را افزایش می دهد و باعث رفع تیرگی و ترمیم پوست ناحیه تناسلی می شود. باید گفت که این روش به تنهایی تاثیر زیادی در سفید سازی واژن نداشته و بیشتر به عنوان مکمل در کنار روش های دیگر استفاده می شود.

روش های دیگری همچون مزوتراپی و میکرونیدلینگ نیز برای برطرف کردن تیرگی ناحیه ژنیتال وجود دارند که در کلینیک لیزر زنان اهواز از لیزر مونالیزا تاچ برای سفید کردن واژن بهره گرفته می شود زیرا تاثیر این روش بسیار بیشتر از روش های دیگر می باشد.

پاسخ

تماس با ما