تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن : خاصیت کشسانی و الاستیسیته واژن بر اثر عوامل مختلفی همچون زایمان های متعدد و افزایش سن کاهش یافته و همین امر موجب گشاد شدن آن می شود که این امر بر اعتماد به نفس خانم ها تاثیر منفی خواهد گذاشت.

یکی دیگر از دلایل شل شدگی و گشادی واژن داشتن روابط جنسی خیلی زیاد ست؛ رابطه جنسی خیلی زیاد موجب بزرگ شدن قطر واژن بانوان و شل شدن دیواره های آن می شود؛ به همین دلیل واژن دیگر شادابی و قوام اولیه خود را نخواهد داشت.

در خانمی که واژن او شل و خیلی گشاد است آلت مردانه تماس لازم را با دیواره های واژن نداشته و این امر موجب کاهش لذت جنسی در حین برقراری رابطه جنسی می شود.

تنگ کردن واژن یکی از روش های جوانسازی ناحیه تناسلی است که موجب ترمیم و بازسازی عضلات واژن شده و به این ترتیب رضایت خانم ها و شریک جنسی آن ها را جلب می کند.

البته باید گفت که تنگ بودن واژن همیشه خوشایند نبوده و تنگ بودن بیش از حد آن نیز موجب بروز درد در هنگام برقراری رابطه زناشویی می شود.

تنگ کردن واژنتنگ کردن واژن با لیزر

پرطرفدارترین روش برای تنگ نمودن واژن در میان خانم ها، استفاده از لیزر می باشد. تعداد جلسات مورد نیاز از فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و به فاکتورهای متعددی همچون جوابدهی بدن شخص به درمان، میزان افزایش قطر واژن و غیره بستگی دارد.

برای انجام این روش ابتدا متخصص زنان موضع تحت درمان را توسط پماد و ژل بی حسی، بی حس نموده و سپس دستگاه لیزر را به داخل واژن وارد می نماید. اشعه لیزر موجب ایجاد حفره هایی بر روی دیواره واژن می شود، در چنین شرایطی سلول های سالم شروع به بهبود و ترمیم سلول های تخریب شده نموده و به این ترتیب موجب افزایش فرآیند کلاژن سازی می شوند. با این کار دیواره های واژن سفت تر شده و واژن تنگ تر می شود.

کاندیدای مناسب تنگ نمودن واژن با لیزر خانم هایی هستند که شلی و افتادگی واژن آن ها به علت کاهش کلاژن اتفاق افتاده و میزان گشادی واژن آن ها زیاد نمی باشد.

فواید و مزایای تنگ کردن واژن با لیزر

  • به صورت سرپایی انجام شده و نیاز به بستری ندارد.
  • دوره نقاهت آن به علت عدم نیاز به بیهوشی و عدم خونریزی کم می باشد.
  • مدت زمان لازم برای اجتناب از برقراری رابطه زناشویی در این روش بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد.
  • نتایج و تاثیرات عمل، بلافاصله پس از انجام آن قابل مشاهده هستند.

پاسخ

تماس با ما